מדביר כנימות וחרקים | מק"ט 751

מדביר כנימות וחרקים | מק"ט 751
מדביר כנימות וחרקים | מק"ט 751

מדביר כנימות וחרקים מחברת SPRING בגודל 300 מ"ל, מוצר איכות שנפתר מכל המזיקים למיניהם בכלי העציץ, יש להשתמשו כפעמיים בשבוע ( אחת ל 3 או 4 ימים) יש להקפיד להמשיך לרסס לתקופה של כחודש ,גם לאחר מות והיעלמות המזיקים שכן לרוב המזיקים מטילים ביצים שאינן נראות לעין. את הספריי לרסס כ- 30 ס"מ מהעציץ ולא לרסס בימים חמים , כאשר העציץ צמא, על פריחה פתוחה, או על פרי מאכל. לא למאכל אדם

-----------------------------

מוצר זה נשלח כמוצר משלים אך ורק בכרמיאל ובסביבה.

בחר גודל מוצר


המחיר הכי משתלם באתר פרחי לב תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים וצמחים במחיר הכי משתלם שיש. השיווק הישיר והקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה באתר פרחי לב תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר האונליין של פרחי לב.
שירות מקצועי צוות פרחי לב עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה או ייעוץ מקצועי בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר חנות פרחי לב מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור כרמיאל ויישובי הסביבה.
איכות וטריות ההצלחה של פרחי לב באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.